Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Win XP

Zdar.
Přeinstaloval jsem tchanoví comp.
Při instalací jsem vytvořil učet se jmenem tchana a je jako správce.
Nainstaloval jsem mu prohližeč ACDSee Pro 7.1.164
Ma ho koupený a chce ho tam.
Když ho spustím, vyhodí hlášku že se nemůže připojit do databaze.
www.fastimages.eu

Když se přepnu v systemu jako administrator, funguje to.
Když vytvořím učet s omezenýmí pravy, take to funguje.
Muže mi tuto kravinu někdo vysvětlít?

no a v tom ucte sa do toho adresara, co ti tam pise, dostanes?
pokial je v konte ineho usera tak samozrejme ze ta to tam nemusi pustit, aj ked mas administratorske konto. Vo winxp moze vsetko iba konto s loginom administrator, u ostatnych si nemozes byt nicim isty.

síce neodpoviem na problém, ale dám info aj pre ostatných čitateľov:

Tiež som mal obľúbené ACDSee, kým ho nespoplatnili.
Akonáhle ho spoplatnili, hľadal som miesto neho náhradu, ktorá by sa správala rovnako.
Našiel som XnView, je free a maximálna spokojnosť. Dokonca má funkcie, ktoré nemalo ani ACDSee (do svojej poslednej free verzie).

U všech učtu se to spouští s cestou databáze, co je na tom obrazku.
Je zajimave že jsem to instaloval pod učtem spravcem, což je jediný co to nespustí.
Zkoušel jsem to odinstalovat a pak znovu nainstalovat pod adminem a výsledek stejný.