Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypnout "Stáhnout si Windows 10"

Jaký proces vypnout, když chci, aby se nezobrazovala v pravo dole ikona "Stáhnout si Windows 10" ?
(Win7 64 bit profesional, pracovní pc bez chujovin, snad jen AVG IS BE 2012 )

KB3035583 zatím nechci úplně odinstalovat. Co kdybych to někdy potřeboval. ( Vývoj mě asi donutí, ale doufám, že co nejpozději )

Nemá cenu bojovat s MS. Ten dotaz je už dost omšelý a stejně Bill prosadí svou. Není lepší,než stále plakat,se na nový systém připravit? Ikonu vpravo dole můžeš přelepit leukoplastí,než si rozvrat kompl zbytečně. :-)

Pokud nemá přístup do zdrojáků, copak může skálopevně tvrdit? A přístup na 99,99999% nemá, není-li tedy kmochna třeba ve skutečnosti headquartes of NAVY prohnaný nějakým inteligentním translátorem :-)

Naráží (tipuji) třeba na to, že W prý ignoruje nastavení v hosts, pokud tam nasypeš seznam MS šmírovacích serverů. Takové to:
127.0.0.1 vortex.data.microsoft.com
127.0.0.1 vortex-win.data.microsoft.com
127.0.0.1 telecommand.telemetry.microsoft.com
127.0.0.1 telecommand.telemetry.microsoft.com.nsatc.net
127.0.0.1 oca.telemetry.microsoft.com
127.0.0.1 oca.telemetry.microsoft.com.nsatc.net
127.0.0.1 sqm.telemetry.microsoft.com
127.0.0.1 sqm.telemetry.microsoft.com.nsatc.net
(mnohem delší seznam)

Nebo když dáš KB3035583 do zakázaných a ona se ti přesto při dalším updatovacím dni nainstaluje.

bydlím v oblasti prahy, kde je profese letecký inženýr, nebo magor do počítačů. oboje najednou se nevylučujou. nepotřebuji, příteli, přístup do zdrojáku, pozoruji věc. takový zdroják se zpracuje, něco chce a uvidím co. w10 nevěřím ani ten název. nepočítají s nativním winadminem. smůla. edit// se to může jmenovat windows android.:))