Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo ThinkPad W510 a váš názor

Jedná se o nízkou cenovou relaci, nepotřebuji žádné herní dělo, jen by mně zajímalo, jak by si poradil s novějšími hrami.

PC specs: Intel Core i7 720QM 1.6 GHz, 14336 MB, 320 GB HDD, DVD-RW, nVidia Quadro FX880M
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

nepotřebuji žádné herní dělo

• Na tomto si zahrajes tak maximalne hry typu "Dirt 2, Fear2", za tvuje financni maximum zapomen, za to bohuzel nebudes mit ani skolni flustacku.
• Uz jsem ti odpovedel (v tvém predeslem vlaknu), ze GK pod <GTX850> nema cenu zakupovat, jak dlouho ti bude trvat to pochopit.....nevim
( ani 10 tebou vlozenych vlaken, ti na vykonu neprida :-) )

• Zrovna jim takovej zakusecek, si rikam, kdyby na nem byla tresnicka nebo rovnou, trosku kyselé zelatinky....
Ale za tu cenu, na nem stejne tresnicka nikdy nebude, tak jak za 15K ty, si hry nezahrajes.

• Za 15K bud pouzity, co bych silne "nedoporucoval", nebo priplatit alespon 4K.

TiP~ Zakup si "stolni", nebo do dosavadniho udelej UPgrade, nechapu co stim vsichni mate, kupovat NTB na hry, kde cekate vykon ve hrach rovny stolnimu, nekteri i vic..
(chapu lidi, co potrebuji mobilitu a zakupuji prenostne NTB, ale na hrani her nekde po hotelech, nebo dovolené, me docela vydesuje a mam opravdu obavy, kam az ta dnesni mladez je schopna zajit..)

Stolní jsem měl a před několika lety jsem za něj dal 17 000K. Souhlasím s Vámi a také jsem nebyl příznivcem ntb, ale příští měsíc jedu služebně na Moravu a potřebuji ntb alespoň o trochu lepší kvality, než jsem měl stolní PC. Ale zase za něj nechci dávat 20 - 25k. Ale koukám, že pokud chci nějakou kvalitu, tak budu muset :-|