Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co mohlo v PC odejít?

Zapnu počítač, normálně naběhne Windows, připojím přes USB mobil a zničehonic se PC vypne.
Nejde zapnout, jen se maximálně trošku pootočí větráky a poblikne dioda na grafické kartě, jinak nic.
Nemám možnost doma laborovat, jen mě zajímá jestli to je spíše deska MSI 848P nebo zdroj KME.
Nejvíce se obávám o svůj HDD pokud to je zdrojem aby ho nepoškodil.
Píšu to ze záložního PC.
Podle příznaků usuzujete že to je deska nebo zdroj?

Může to být zdroj, deska, HDD, grafika a cokoliv, co je napájeno. Zdroj prostě jede do zkratu (proto učiní pokus o nastartování a hned vypadne) a ten zkrat může být kdekoliv. Všechno, co jsem vyjmenoval, jsem už zažil. Nelze to určit jinak, než vylučovací metodou.