Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem porucha notebook

Dobrý den,mám problém,,když notebook,ProBook 4530s,uvedu do spánku zavřením víka tak při znovuotevření bliká tlačítko start,pokud ho krátce zmáčknu začne se točit disk,ale obrazovka zůstane černá.Musím ho dlouze podržet aby se notebook vypnul úplně.Po následném zapnutí naskočí obrazovka z hláškou o zapnutí standart nebo nouzový režim.Děkuji za případnou radu.Špaček Miloslav

Na notebooku mas vstavane recovery na vyrobny stav, nemusis kvoli tomu chodit k nejakym neschopnym IT. Staci zmacknut spravnu klavesu po restarte. Snad ti ten IT nezmazal recovery oddiel.
HP ma klavesu F11, mackat po restarte.

(predtym si odzalohuj svoje data mimo notebook)
Po recovery by to malo fungovat spravne.