Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VirtualBox

Dobrý den,

Rád bych na svém tabletu s Windows 8.1 rozchodil starší hry, jako Heroes of Might and Magic 2, 3 nebo Fallout 1, 2. Pídil jsem se po tom, jak na to a dostal jsem radu nainstalovat si program VirtualBox a v rámci něj používat nějaký další operační systém, jestli jsem to správně pochopil. Pokud ano, potřeboval bych zvolit optimální systém pro vše uvedené hry (a další podobného stáří) a rád bych si, abych ušetřil místo na SSD, nainstaloval program i vše s ním spojené na MicroSD kartu, je tam nová class10ka, celkem rychlá, napadlo mě že s Windows 98 možná i 2000 by si mohla poradit.

Děkuji předem za jakoukoliv radu, jak vše optimálně zvolit a následně provést.

tablet z princípu energeticky úsporný, tedy nevýkonný kus draze prodávaného, laciného hardware a Virtuálni prostredí ????

ale proč né, pokud se to podarí sprovoznit, o čem mám pochybnosti, jako časová lupa to použít pújde

..... :puff:

Mám tablet neustále připojený k napájení, v situacích, kdy tohle potřebuji. Jinak mi došlo, že čím více toho zařízení dělá, tím více spotřebovává elektrické energie. A něco alespoň pseudo-relevantního k tématu?