Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se síťovkou

Servus,

z ničeho nic kámošovi přestala jít síťovka.

Síťovka se po zapojení vůbec nerozsvítí. Stalo se to ze dne na den. PC jsem mu přeinstalovával a doplnil všema driverama. Dva dny to šlo v pohodě a pak z ničeho nic to nejede.

Zkoušel jsem znovu instalovat driver, ale vůbec nereaguje, že by ten PC byl připojenej k síti. Podle windows "rady" není nainstalovanej driver..

Nevíme co s tím, nemá někdo podobnou zkušenost? Windows 8.1, deska MSI g41m-p43 combo

Hele i v biosu jsem se díval a vše co se týče lan je tam Enabled a jedno jsem tam ještě přepínal na Enabled..

Každopádně vlastně při tý další instalaci toho driveru, mi to psalo, že je ve tvrdym sleep modu.

A z ničeho nic mu vlastně i po zapnutí pípá tak 5x hodně rychle PC, pak to vyhodí před najetím RAMek červeně, že má otevřenou CASE, kterou má otevřenou odjakživa..Taky nechápu.

Tohle napovídá, že se - bůhví proč - změnilo nastavení BIOSu (občas se to vyskytne). Proto doporučuji, stejně jako kolega Lukas, reset BIOSu a nahrát defaultní hodnoty (ony by se měly teoreticky nastavit už tím resetem, ale setkal jsem se už s tím, že byl potřeba ten Default). A také bych napřed zkontroloval baterku CMOS.