Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odeslaná pošta

Mám zvláštní otázku.
Pokud budu při čtení pošty z pop3 mailu (seznam, atlas, centrum, google, ...) používat e-mailového klienta (Outlook Express, Thunderbild, Foxmail, ... ) je možné odeslanou poštu z klienta (odesláno přes SMTP svého poskytovale internetu) "nějak" uložit do odeslané pošty na poštovním serveru?

Osobně si myslím, že to nejde. (ale třeba jó ...)

Předem děkuji za každou radu nebo nápad.

Pokud budeš poštu odesílat ze serveru, uloží se ti na serveru v odeslane poště. Pokud ji budeš odesílat ze svého lokálního poštovního programu, uloží se ti v tom poštovním programu.
Při odesílání pošta vůbec nemusí jít přes poštovní server tvého poskytovatele, velké firmy mívají dokonce pro příchozí (POP3) a odchozí (SMTP) poštu zvláštní servery.

Jediné, co mě napadá je posílat zprávu jako kopii na svou schránku na serveru (někteří poštovní klienti to zvládnou pomocí filtru) a na tvém serveru si pomocí filtru (pokud to server umožňuje) nastavit přesun takových zpráv do složky odeslané pošty.

Filtr se udělá snadno - zprávy, kde jsi odesílatel ty, přesunout do složky...

Info.htm
Na serveru @inMail.cz si můžete zdarma zřídit a používat svoji schránku elektronické pošty s těmito výhodami:

Jedinečné výhody

• @inMail.cz spravuje společnost ZONER software, s.r.o., která také poskytuje službu CZECHIA.COM, specializující se na hostování domén a pronájem prostoru pro internetové prezentace za výhodných podmínek.
• @inMail.cz disponuje přehledným grafickým prostředím pro správu Vaší pošty prostřednictvím prohlížeče www stránek.
• Vaši schránku na serveru @inMail.cz můžete vybírat i přes protokol POP3 nebo IMAP4, respektive můžete používat libovolného emailového klienta, a to bez jakýchkoli příplatků, takže zdarma.