Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V laguje - co vyměnit v PC?

Dobrý den . mám tuto sestavu:

Intel core 2 duo E7400
Gigabyte EP31-DS3L
Max 4Gb které mám . (ddr2)
AMD radeon 4870 512MB.
Power 420W
1000gb hdd

Na teto sestavě rozjedu gta v na nejnižší detaily z lagama na 15-20 fps v horách a v městě mi to skače až na 10 a min .Já bych osobně jenom vyměnil grafiku a procesor , ramky bych teš vyměnil ale vic jak 4 gb tam nedam. Takže bych se chtěl dozvedět co byste mi doporučily ? Já bych tam nejradši strčíl xeon a grafiku hd 6000 series a víc a co vy byste udělaly ?
Změna předmětu, původně: gta v (karel)

V téhle hře je "střední" nastavení označeno jako nejmenší možné(nebylo možné nastavit low) i tak mi to na notasu I5 3210m 8gb ddr3 GT650m jelo uplně v pohodě na 1600x900 medium detaily. Takže s GTX560 bys to na high mohl hrát v pohodě, ovšem záleží i na ostatním HW.

High Detail Streaming While Flying

Pokud letíte v letadle a aktivujete tuto volbu, budou se častěji načítat detailnější objekty. Nastavení zvyšuje hlavně nároky na pevný disk (ideální je mít hru na SSD), jinak může naopak docházet ke špatnému vykreslování (objekty se vykreslí pozdě - známá věc i ze starších dílů GTA). zdroj: pctuning