Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem počítač na hraní her

Jestli se můžu přidat, tak mám připomínku jen ke zdroji. Ne, že by ten cos vybral byl vyloženě špatný, ale podle dlouhodobých zkušeností bych si připlatil a vzal opravdu nějaký seasonic. Zaplatíš sice víc, ale životnost a spolehlivost je daleko větší.

Za mě doporučuju ten, co ti napsal Sambilionk nebo M-Pol. Ve finále se ti ta investice vyplatí. Na druhou stranu si myslím, že s tímhle to pojede taky v pohodě a nebude problém. http://www.czc.cz/seasonic-energy-knight-ss-500et- t3-500w-oem/105970/produkt. Ale doporučuju značku Seasonic jen z vlastní zkušenosti, kolikrát to přežije 2-3 platformy, jiné zdroje se štěstím jednu.

Jj, to vím, ale pořád je tam rezerva při max. zátěži 70W-80W tj. nějakých 20%. Ale je pravda, že při zátěži bude hlučnější. Jinak jak jsem psal, ideální je ten cos napsal ty a M-Pol. Pokud chce ušetřit nějakou kačku, tak to bude za cenu hluku při plném zatížení, ale nebál bych se toho.

Ta 520 SS má na 12V větvích dohromady 480W, tj o 80W míň než EK a pořád zbývá rezerva. Otázka je, jestli je lepší rezerva 150W nebo 80W co se týče účinnosti zdroje, ale problém nevidím ani v jednom, pořád je to jen rezerva...