Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaheslování dokumentu

Vážení přátelé mohl by mi prosím někdo poradit nějaký prográmek, který by mi umožnit "zaheslovat" dokument, tak aby ho mohl kdokoliv číst, kdokoliv si ho vytisknout, ale aby ho nemohl nikdo upravovat a přenést pomocí "ctrl+C"...možná, že je to hloupý dotaz, ale nynější ochrana PDF dokumentů se mi jeví jako více než jen trochu nedostatečná.
Za jakoukoliv radu budu moc vděčný.
S pozdravem
Fil

Nascanuj to ako obrazky do pdf, tie sa nedaju prenasat cez ctrl-c ako text :-) S upravovanim bude mat dotycny potom tiez problem :-) (zabranit sa tomu neda). Na serioznu kontrolu pred neopravnenymi upravami sluzi digitalny podpis (nezabrani uprave - to sa neda, ale po uprave bude podpis neplatny), ostatne pokusy o ochrany proti uprave su nezmysly.

Jakou ochranu PDF dokumentů máš na mysli? Ono to lze nastavit, co vše lze s PDFkem dělat. (povolit tisk, kopírování,...).
Nic lepšího než PDF mě nenapadá. Snad jedině konverze do obrázku (JPG). Ten ti mohou upravit pracněji a to je třeba odradí. :-/