Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklamace grafické karty

Dobrý den mám problém s grafickou kartou, jedná se o to, že mi při hraní vypadává video signál (Gigabyte 7850 2GB- na internetu je spousty diiskuzí, kde je vidět, že karta není uplně OK), zksusil jsem jinou grafiku a ta mi funguje uplně normálně, tak jsem jí reklamoval- z reklamačky přišlo vyjádření, že závada se neprojevila, jak se dá postupovat dál ?Lze reklamovat přímo u výrobce ?

Jestli to dělá v jiným taky tak je jasně v hajzlu,reklamoval bych znova s tím že ať to ani nezkoušej neuznat když to dělá i v jiným Pc a fora jsou toho plný a rovnou pohrozil tou ČOI,neuznaj to reklamoval bych po třetí a pak si sehnal odbornej posudek a chtěl vrátit prachy protože ti třikrát neuznaj oprávněnou reklamaci.

Chod k svojmu predajcovi povedz ze vyrobok proste nefunguje a ze pozadujes opravu, vymenu za iny kus, alebo peniaze. Mas na to pravo zo zakona.
P.S. a mas tusim aj pravo zo zakona na to aby ti ten vyrobok predviedli ze funguje. Nenechaj sa odbit nejakymi ich blbymi kecmi. Proste povedz ze trvas na tom aby ti to predviedli, pri zatazi, atd.

Ale to si do dotazu nenapisal ze je nutne hrat 4hodiny. Napisal si to do tej reklamacie tomu technikovi? Ono to neni jedno. Reklamuj znova s presnym popisom zavady, a povedz im rovno ze pri 3. reklamacii budes podla zakona pozadovat peniaze takze nech ti to rovno vymenia hned za druhu kartu. :)