Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modrá obrazovka

Dobrý den!
Už si fakt nevím rady,co udělat.Mám tento problém,během dne mi 2-3 spadne PC do modré obrazovky.Kde je mj.napsáno KERNEL_DATA_IMAGE ERROR(asi tak nějak) a dole jsem ještě stačil přečíst jméno souboru asi taky error Win32k.sys.Můžete mi prosím poradit co s tím...?(WIN XP prof.)
Moc děkuji za rady

v první řadě by to chtělo nějak upřesnit tu chybu, na začátku by mělo být číslo ve tvaru "Stop 0x00000000"

až budeš vědět přesně, co je tam za číslo, tak jen zadat do googlu a vyhodí ti to přesně o jakou chybu jde...

a nepíše ti to náhodou "Stop 0x0000007A Kernel Data Inpage Error"