Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vedeli by ste mi navrhnúť počíťač

Dobrý deň, vedeli by ste mi navrhnúť počíťač:

I7 4 jadro s HyperThreadingom (napríklad 4710HQ 2.5/3.5GHz)
RAM 16GB DDR3 1600MHz
SSD 256GB
HDD 512GB
Grafická GTX 970/980 (poprípade jiná značka, ale s podobným výkonom)
Základnú dosku
Zdroj
Wi-fi kartu (802.11b/g/n 802.11a 802.11ac)
Case
OS Win8.1
Chladenie

chlavne kvalitné, a čím lacnejšie tým lepšie,...

(Mám hrubú prestavu, ale neviem presne ktoré komponenty vybrať) návrh prosím na czc.cz
Změna kategorie, původně: Hardware
Změna předmětu, původně: Počítač (Kurt)

doporučuji ti gtx 970 velmi dobrá sám jí mám cena/výkon je velmi dobré takze bych radil ber 970ku 980 je jen o10-15% vykonejsi a za 970 das okolo 10-11k ale za 9801 dáš17-20k a bral bych od gigabyte jsem nadmíru spokojen muzes si jí ještě nataktovat na víc

jinak bych ti radil nakej káčkovej procesor s otevřeným nasobyčem výkon do budoucna muzeš ho lehce nataktovat zvladne to i male decko

no a zakladovku bych ti radil neco od asusu já má VII maximus hero a sem max spokojen

jinak spíš by bylo lepší kdybys napsal k čemu budeš komp používat jestli hry kancl střih videjí

na hry stačí 8gb ram pohoda a bral bych neco od crucialu ale jestli chceš stříhat videa nebo neco tak určitě 16gb