Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem data z poškozeného disku

Zdravím a prosím o pomoc s pevným diskem, hdd ani nenajede v pc, potřeboval bych poradit nějakou dobrou firmu co se tím zabývá, děkuji za jakoukoli radu - na internetu jsem jich našel několik jen by mě zajímalo zda má někdo osobní zkušenost s někým, díky jedná se o WD 320GB

Přečtěte si článek o tom, jak na záchranu dat HDD, flash disku, nebo paměťové karty (reklama) (los)

Pak taky záleží, co jsi na disku měl, pokud důležitý soubory co používáš např. v práci atp. tak by se taková investice možná vyplatila, ale pokud jsi tam měl jen hry, a soubory který se dají znovu stáhnout, tak bych to neřešil. Záleží podle mě prostě na tom, co si na tom disku měl za data.