Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava

Dobrý den
mám cenovou hranici do 12 000,-
vím ,že do této hranice se nic moc sestavit nedá, ale prosím o tipy
bazar či repas nevadí
budu stavět, nechci už postavenou skříň(pokud není stavěná doma z bazaru)
(nejlepší by bylo kdyby byl i s monitorem a klávesnicí (sluchátka a myš mám)
co nejvyšší výkon(který se sestavit dá)
win 7,8
nejlépe vše u jednoho prodejce
děkuji
Petr Sy.

Máš dojem, že Kaveri A10-7700K je ten pravý procesor a že IGP využije, zvláště když FX 6300 je levnější?
Navíc s tou R7 250 to je jen zoufalý pokus jak ušetřit, tedy alespoň ohledně her.
(o pastě pro oči se dá dlouze diskutovat, ale jen s někým kdo má alespoň základní povědomost o HW)

ok možná nemám takový zkušenosti ale aspon dokážu brát zřetel na to, že požadavek byl 15 000 a že si prostě víc dovolit nemůže. V tuto chvíli bych dost pochyboval že utrácet 1200 za skříň s perfektním chlazením má nějaký smysl. sice sestavil počítač který se s OS vejde do 15 000 ale asi minimálně 3 položky v košíku se tam už neprodávaj.

Plech je obecně nějaký vyválcovaný flák kovu a hliník je také kov, včetně spíše jeho slitin. A ani ta jedna vaše krabice hliník ani neviděla! Je to sračko*ý tenký ocelový plech, do kterého by jinak nedali ani sardinky, ale ono to ty komponenty ve "finále" nějak zpevní, aby se to moc nekroutilo, ale chudák ZD...