Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větší monitor?

Tak jsem teď dostal takový možná stupidní nápad, a to jestli by se dala použít místo monitoru televize. Máme doma 100cm ulhopříčnou TV s HDMI výstupem, tak mě napadlo jestli by to šlo spojit s počítačem. Akorát bych musel pořídit kabel. Respektive jestli by na tom šly hrát hry... tv je full hd 100Hz. Akorát nevím jestli by se netrhal obraz když není dělaná pro takovéhle užití a nevím jakou bude mít odezvu. Jinak je asi před 2 měsíci koupená, takže je celkem nová.
Co myslíte?

Malá technická: Ta tvoje TV má zcela určitě HDMI vstup a ne výstup. Teď na tom tolik nezáleží, každý si správně domyslí o co jde, ale mohou nastat situace (a na Poradně už párkrát nastaly), kdy je nutno rozlišovat směr signálu a pár lidí se divilo, že nelze propojit dva výstupy, nebo chtělo pomocí HDMI posílat obraz z TV do počítače. Je tedy dobré rozlišovat, co je vstup a co výstup.
A jinak k tvému dotazu: Za vyzkoušení nic nedáš. Co tě může potkat nejhoršího, tak jedině to, že ti zůstane kabel, který využiješ tak leda na přehrávání filmů. Ale myslím, že to propojení bude vyhovující.