Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeštelování zvuku, nebo co....

Mám takový problém...mám webkameru, a mikrofon, ale zapojenej zvlᡚť...do včerejška mi všechno gungovalo v pořádku, včetně zvuku, ale dneska se zapnu na webce, a když si u mě někdo pustí zvuk, tak slyší můj hlas, ale zároveň jdou do toho strašně hlasitě kvílivý a chrchlavý zvuky, ale fakt nevím proč, žádný změny v nastavení zvuku jsem nedělal. Nechápu...a restart compu nepomáhá...

Tak už vím v čem to má nějakou souvislost. Je to v programu na volání FreeCall, když jsem dal obnovit systém, tak to bylo zase v pořádku, když jsem opět nainstaloval FreeCall, tak opět...asi to bude někde v nastavení FreeCall, ale kde? Nevíte někdo?

A spustas ten FreeCalll alebo aky program spustas ked sa chces ako to nazyvas "zapnut na webce"??? Uz som sa to pytal na zaciatku. Ak nevies odpovedat tak popisuj presne kde klikas a co tam vidis. Ak budes pisat hole 2-slovne vety tak ti tazko niekto pomoze.

P.S: Ak FreeCall nepsutas a mas spetnu vazbu tak to nie je v nastaveniach FreeCall ale v mixeri.