Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hard disk 2,5 st1000lm024 hn-m101 mbb

Zdravím prosím o radu včera se přítelkyni zasekl notebook restartovala jej ale už ji nenajel windows dioda harddisku pořád svítí že je vytížená chtěl jsem systém opravit pomocí instalačního cd bohužel marně instalace nenaběhla a když už tak mi najela maximálně uvodní obrazovka instalace windows také jsem zkoušel disk vymazat pomocí programu copywipe ruzné programy jako disk health také použity a neukázali zádné errory díky za brzkou radu .

S pozdravem

Repteele :-)
Odboldováno. (karel)

No vidíš, a to my zase čekali, že se někdo rozumně zeptá. Uvědom si, že ty po nás něco chceš a proto je v tvém zájmu zeptat se srozumitelně, třebas i laicky, to je v pořádku, ale ať se to dá číst. Jestli si myslíš, že tím tučným písmem jsi to nějak vylepšil, tak to jsi na omylu.

a co se týče čárek nepíšu je na netu

trapnejsiu hovadinu som hadam este necital.
to musi strasne boliet, ked musis pisat ciarky alebo bodky, co? chudacik.

S takymto pristupom ti neporadi nikde nik. Ale ved ty si 15 rocny king, tak co si to nevyriesis sam? Aha, prave si dostal facku od zivota a urobil si zo seba hlupaka, chapem...

Nenapisal si jasne jak presne si tam skusal jake programy a co presne v nich slo a co ne. BIOS ten disk vidi spravne? Nejaky live linux vidi co? Tie "nejake programy" sli na tom notebooku alebo si ten disk zapojil inde?
Utilita od vyrobcu disku z UBCD vypisala nieco pri full teste?

P.S. Instalacka vypisala co alebo jak sa to spravalo? Jaka instalacka? Jak si ju bootoval?