
Monitor na filmy a převážně hry do 6 000Kč
Dobrý den
Chtěl bych si pořídit nový monitor v minimální velikosti 24". Na pc převážně hraji hry a nebo koukám na filmy (to, že chodím i na internet nemusím psát...).
Monitor bych rád koupil od 6 000Kč a pokud by to bylo možné, tak aby byl výškově polohovatelný. Výběr panelu nechám na Vás, ale slyšel jsem v poslední době chválu na IPS panely....
Jinak jsem si tak nějak letmo vybral tyto 2 monitory, nevím, zda jsou dobré či ne, tak prosím o shovívavost.
1. http://www.czc.cz/iiyama-prolite-xb2483hsu-b1-led- monitor-24/137687/produkt
2. http://www.czc.cz/aoc-i2470pwqu-led-monitor-24/141 468/produkt
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)
Môže mi niekto vysvetliť k čomu presne slúži USB rozhranie na monitore?
Asi mi ušiel vlak...
abys nemusel s flashkou lozit pod stůl. V práci to máme na většině monitorů a je to návykové.
Teda nevím co máč za GPU ale šel bych do tohodle 16:10.www.czc.cz
Mám i5 4690K
GPU - Grafická karta.
Tu ještě nemám, ale budu kupovat GK v cenový relaci do 11 tis. Nevím, zda vzít GK od AMD nebo od Nvidie, jestli Nvidii, tak GTX 970
Myslis GTX970, alias superodrb na zakaznikov? :)
Jako bohužel je to tak no, místo 4GB je tam jen 3.5GB, ale tak nikdo mi nedoporučil nic jiného do 11 tis co by bylo výkonné... ;)
A kde si se ptal do 11 tohle ta GTX970 je jak špatnej vtip.www.czc.cz
Ptal jsem se v době, kdy ještě nové AMD nebyli.... :) ale jelikož mi bylo doporučeno, ať si počkám na nové grafiky od AMD, tak jsem čekal a ty R9 jsou dobré no... :)
Tak ono v době kdy ses ptal byla pořád lepší volba R9 290/290x než ta GTX970.
Ale zase to šíleně topilo a žralo ne?
A jinak monitor bych měl vzít tento http://www.czc.cz/lg-flatron-24mb65pm-led-monitor- 24/158455/produkt? K té grafice R9 390 a mému cpu i5 4690K?
Tak hrozný to zas nebylo, já bych vzal tenhle 16:10 v tom rozpočtu jinak jakejkoliv 16:9 IPS/VA je dobrý si k nim project recenze jestli nějaký jsou.
Právě jsem moc recenzí nenašel, ale tak uvidím no. Buď vemu ten co jsi mi poslal (mimochodem děkuji) a nebo ten aoc. Ještě zkusím najít recenze :)
Asi tak stejně jsou všude panely IPS LG tak už bych vzal LG rovnou má i docela dobrou dobu spoždění 5ms a 16:10 taky není k zahození za 6 dobrá volba.Z těch dvou cos postnul bych vzal spíš tu iiyama ProLite (Japan)