Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bude stačit 400W zdroj?

Moje sestava: CPU: AMD Phenom II X4 955 3,2GHz 125W
MB: ASUS M4N68T-M LE V2
GPU: Sapphire Radeon HD 6570 2GB DDR3
Disk: Samsung 2TB HDD HD204UI
RAM: Kingmax RAM DDR3 8GB (2x4GB) 1333MHz
Mechanika: Samsung SH-222AB
Čtečka karet: nějaká Samsung (nevím přesně jaká)
Zdroj: Chieftec GPA-400S 400W

Chtěl bych se zeptat zda mi bude stačit 400W zdroj na novou grafickou kartu R9 270 (ještě nevím od jakého výrobce) nebo bych měl koupit i nový zdroj? Pokud by bylo možné rád bych nechal zdroj ten co tam je. Díky všem za odpověď.

Já měl podobnou nádheru kdysi Colorsit 550W a pěkně hořel štěstí že nevzal nic sebou,takovýhle pokusy už nikdy teda mě ho tam dali tehdy odborníci co stavěli Pc při reklamaci jich měl ca 10 na stole se stejným osudem.:-)(jinak na Auru koupíš jetej Seasonic 500W za 500 nedávno sem ho tam bral známému ,pořád lepší bez záruky ten než se zárukou podobný cos postnul)