Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zdroj ATX 550W

Dobrý den, možná jsem se tu už bavili o mém zdroji ATX 550W. Ale dnes potřebuju zjistit jestli by utáhl tuhle novou kupovanou PC sestavu:
Základní deska: MSI 970 GAMING - AMD 970
Procesor: AMD Vishera FX-6300
Grafická karta: Gainward GTX 750 Ti "Golden Sample" 2GB (používám)
Operační pamět: Kingston HyperX Fury Black 8GB (2x4GB) DDR3 1600
Skříň: Zalman Z9 Plus
HDD: WD Caviar Blue EX - 1TB (už používám)
A kolik by mě cca zbylo voltů v případě dokoupím Zdroj s 600W nebo 700W.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Asi budu neEUovsky politicky nekorektní, ale jste mešuge, odpověď jste dostal, ale nepochopil.
Pozn.: Nechápu, proč se tedy tady ptáte, když máte kámoše, který je asi přes zdroje odborník.

Pozn_2:

Pěknej klump tohle .....

Pořídí ještě větší, hlavně když to bude mít hodně wattů, pardon, voltů a zbudou mu do zásoby.

Ale kulové víte, podobně že "zdroj" ani "mobil" nejsou vlastními jmény! Erosvolveo si do sestavy nikdo normální nedá, ergo, nejste normální.
http://pc.poradna.net/q/view/1343622-zdroje-ktere- se-daji-koupit-bez-nasledneho-place a basta!
Sestavu dokáže napájet, světe div se, toto, pravděpodobně bude mít vyšší výkon než to Erosvolveo. Tento je jistota a tento dostačuje i pro mnohem výkonnější sestavy a momentálně je za zajímavou cenu.