Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snapchat - obnovení fotek z caches

Dobrý večer, dnes jsme byly s přítelkyní na výletě a ona spoléhala, že když to fotila a posílala mě, že jí to vše vyscreenuju, když každý snap měl 1 sekundu. Věděl by někdo jak z catches dostat fotky? Když v jedné složce je například 10 souborů.jpg.noname, je to opravdu důležité :-)

Děkuji předem za rady!

catches je něco jako cookies
snap - snapchat je aplikace pro mobilní telefony, kde se vyfotí a je možnost nastavit 1-10 sekund, poté fotka zmizí, ale chytřejší ví, že je v catches, jak lze najít na internetu, ale většina nefunguje, kvůli opravám aplikace (updatům) vývojáři.

Telefonem
Na snapchat - jejich servery :-D

Soubory noname vznikly tak, že snapchat neukládá ty snímky, ale musí se k ním člověk pilně dostat, dost lidí se na to vyprdne... - čili do jisté míry splňuje účel :-)
Fotky z výletu