BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
co je
catches
snap (audio/video?)
vyscreenuju:
čím fotila?
Kam ukládala?
v jaké složce?
jak vznikly soubory .noname?
Jaký jejich obsah?
catches je něco jako cookies
snap - snapchat je aplikace pro mobilní telefony, kde se vyfotí a je možnost nastavit 1-10 sekund, poté fotka zmizí, ale chytřejší ví, že je v catches, jak lze najít na internetu, ale většina nefunguje, kvůli opravám aplikace (updatům) vývojáři.
Telefonem
Na snapchat - jejich servery
Soubory noname vznikly tak, že snapchat neukládá ty snímky, ale musí se k ním člověk pilně dostat, dost lidí se na to vyprdne... - čili do jisté míry splňuje účel
Fotky z výletu
Na co je fotka, co za 10 sekudn je v čudu? To snad je vůbec škoda brejlí na to vůbec kouknout a dost!
brýle nemáme

jo je to tak, je to spíše pro mladší generaci