Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pristup ku zaheslovanym adresarom zo siete

Modelova situacia - PC s Win XP professional SP2, NTFS, ku nemu pripojeny externy USB disk, NTFS - na nom su adresare s menami uzivatelov - kazdy ma svoj adresar. Otazka - ako zabezpecit pristup zo siete na tento disk tak, aby kazdy uzivatel musel pri vstupe do svojej zlozky zadat svoje heslo. Ide to vobec? Dakujem

musí si proti něčemu ověřit jméno/heslo. když tam nemáte doménu, musí být účty lokálně na tom pc. můžeš jim je vytvořit ty (budou jen omezení uživatelé) s univerzálním heslem, a zaškrtnout "uživatel musí změnit heslo".
pak ať se tam pomocí vzdálené plochy jednou přihlásí a nastaví si heslo, které budou používat pro přimapování disku.