Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tovarni nastaveni LG Android

Potrebuju se zeptat, kamaradka mi tvrdi, ze ji servisak co dela LG founy rekl, ze obnova tovarniho nastaveni predela i verzi Androidu. Je to skutecne tak?

O co jde. Ma LG L90 a ma tam oficialni update na Android 5.0.2, ten se ji nelibi a chtela by vratit Android 4.4.

Pry se tam vrati pri obnove tovarniho nastaveni?

Me se to nezda, ale LG moc neznam.

Aha, tak to mel ten servisak na mysli.

Rozumim i shirovi, normalne je to tak, ze update prepise /system a tudiz tam zadna jina verze nez ta nejnovejsi neni. Ale asi to v nekterych pripadech bude tak, ze update se nainstaluje do interni pameti mimo jednotku /system a ten se posleze vyradi, zmeni na novy /system. Pri obnove tovarniho nastaveni se prepise zpatky puvodni /system.

Ted jen kdyby se tu nasel nekdo s telefonem LG idealne tim LG L90 nebo podobnym, kdo tu obnovu delal, jak to tedy je presne v tomto pripade, zda se skutecne obnovi 4.4 nebo tam zustane "tovarni" nastaveni 5.0?