Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přijmout soubor přes BT?

Chtěl bych poradit, jak v Windows 7 přijmout soubr přes bluetooth. Mám tento bt stack:'"C:\Program Files\WIDCOMM\Bluetooth Software\BtStackServer.exe" -Embedding'.

Když dám v telefonu u souboru odeslat, tak se po výběru názvu BT názvu počítače ukáže asi po dobu 30s progressbar ve stavu na začátku .
V ikoně mám pouze:
Přidat zařízení
Povolit připojení zařízení (2, zašedlé, proč)?
Zobrazit zařízení bluetooth
Otevřít nastafení
Vypnout aplikaci bluetooth
Odebrat ikonu

V otevřít nastavení-> Mám v tabu možnosti zaškrtnuto Povolit vyhledání tohoto PC, Povolit připojení k tomuto PC, na tabu Sdílet mám Povolit vzdáleným zařízením procházení odesílání a příjem obrážků, hudby a dalších souborů.

Situace se nemění ani po ukončení Nokia PC suite.
Dokonce ani v PC suite jsem nenašel, jak "Přijmout" soubor odeslaný přes BT.

3Nyní se dokonce ztratila ikona bluetooth proč? zkoušel jsem i restart služby btwdins:Bluetooth Service., i znovuspuštění BTStackServer.exe i BTTray.exe. ale ikona nikde. Jak ji znovu přidám? Přes tohle všechno je ale spojení s telefonem funkční (například připojení na A2DP). Divné...

Ted zkouším připojit přes modrého svou Nokii 5800 a funguje, ale nejak se nedokážu dostat do něj. To znamená, že to de pouze přes PC suite. To znamená zapni na notasu modrého, i na telefonu, a dej vyhledat zařízení. Win (mám 8) ti dá heslo, které dáš do telefonu je propojeno. Dál musíš spustit Pc suite, a on by měl Nokii vidět.
Pokud to nevidí tak přeinstaluj PC suite, včetně driveru na spojení.

niektoré telefony umožňujú posielať /prijímať cez bt výlučne kontakty a poznámky,neumožňujú prijímať a posielať normálne súbory,staršie nokie so symbianom vedeli posielať cez bt všetko,bolo ovšem nutné na pc vytvoriť virtuálny comm port,ktorý slúžil výlučne pre potreby bt,bez tohoto virtuálneho portu,priradeného k bt posielanie/prijímanie súborov nefungovalo.....

Pozor, kombinace chlastu a horka škodí hodně mozku. Takže by se mělo vyvarovat kombinaci těchto 2 efektů. Bohužel změny jsou nevratné, takže ty si můžeš vklidu popíjet na pláži, už není co poškodit a možná si ještě užiješ, než kdybyses v naději vyléčení zavřel do mrazáku(bez připojení k intenetu).

Kde může být problém?Je dost blbé, když nejde přijmout soubor přes BT. Na druhém notebooku Prostě příkazy v té nabídce Přijmout Soubor a Odeslat Soubor mám. I když z telefonu odešlu soubor, tak PC nereaguje ,čekal jsem třeba, že se zobrazí nějaký dialog co se souborem.