Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP K9V22EA#BCM Čtečka karet

zakoupil jsem si nový notebook ale zjistil jsem že mi nenačte pamětová karta(pamět.karta funkční) (Hudba atd) na staršim notebooku to jelo i na jiném notebooku
můj ntb HP K9V22EA#BCM
Kingston Micro SD Adapter
PC ikonu pamětové karty nezobrazí a když dám Správce zařízení. diskové jednotky aktualizace (zobrazí se máte nej aktul. již naistalované) stejné je to i když dám řadiče pamětových řazízení, také zařizení paměťových technologii Realtek Pcie CardReader se zobrazuje aktuální
USB porty jdou v pořádku

Zařízení paměťových technologií
- Realtek PCIE CardReader
- aktualizace ovladače software
- vyhledat v pc
- Plocha procházet
- Nejvhodnější software ovladače pro Vaše zařizení již je instalován.
Ovladač tohoto zařízení je aktuální
Realtek PCIE CardReader
-
ke stažení
Ovladač čtečky karet Realtek

jak tedy postupovat nejlépe v nějakých korcích

V sekcii "Ovladace uloziste" je ovladac tej citacky, stiahnes a nainstalujes. Preistotu restart Win.

Nemas nikde spustat ziadne automaticke hladania ani aktualizacie ovladacov v debilnom spravci, ak si to uz robil tak tam mozes mat ovladace nespravne.
Vseobecne ale bud to tam strkas nejak blbo (napr. naopak), alebo nefunguje ta SD karta, skusit inde. Ptz sd controller je standardizovany a funguje principialne aj so standardnymi MS ovladacmi.
V sprave diskov je co?

SD karta funguje 100% odskoušena na jinemé notebooku
když stáhnu soubor a dám naistalovat jak píšete tak se zobrazí tohle
Realtek Card reader Driver -InstallShield Wizard
Overwrite Protection

The following file is already on your coumputer:
C:SWsestu\SP69610\APBin+confing.ini

Do you wish to overwrite this file ?

yes
yes to all
no
no to all

Když dám Správce zařizení
Stav zařizení
Toto zařízení pracuje správně
Soubory ovladače C:Windows\system32yDrivers\RtsP2Stir.sys
C:Windows\SysWOW64\RsCRIcon.dll

Svazek Rozvržení Typ Systém sou Stav
_ bez názvu Jednoduchý Základní v pořádku
Recovery(D:) Jednoduchý Základní v pořádku
Recovery(D:) Jednoduchý Základní NTFS v pořádku
Windows(C:) Jednoduchý Základní NTFS v pořádku

Volné m %volného m
650MB 100%
260MB 100%
2,17GB 11%
397,15GB 89%

Ne na systemovom disku, musi tam byt vidiet aj ta citacka (dalsi obdlznik dole pod systemovym diskom)

A ovladace mas tahat nejake pre Win8, resp. mas tam mat Win8.1, a ne Win8, to tiez neni jedno.
http://support.hp.com/cz-cs/drivers/selfservice/HP -15-r100-Notebook-PC-series/7234951/model/7649556# Z7_3054ICK0KGTE30AQO5O3KA30R1
ma tam byt nastavene "Váš operační systém: Microsoft Windows, Microsoft Windows 8.1 "
A potom sekcia uloziste