Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cennik platenej pomoci fora

Chcem si kupit od vas sluzby pre napisanie toho excel makra, ale podla cenniku som to nepochopil.
http://pc.poradna.net/q/view/1166997-chcete-vyries it-svoj-problem-rychlo-a-profesionalne
cennikIT.pdf
Najprv si musim kupit povinne mesacne clenstvo za 20 a potom podla toho, kolko bude trvat kodenie toho makra 10/hod ?
Nebolo tam pisane ako sa da platit a kam/komu. Tak si to opravte, takto sa ksefty nerobia
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Tvorenie softweru neni poradenstvo, t.j. v cenniku vobec neni to co by si chcel. To si budes musiet dohodnut asi cez email ze jaka cena za dany SW a ci vobec je niekto kto to vie & ma cas robit. Ono sa aj moze stat ze to co chces neni vobec realizovatelne, potom to proste neni realizovatelne aj keby si za to chcel zaplatit milion. Alebo sa moze stat ze to co chces je realizovatelne len aplikaciou ktorej vyvoj ale kludne moze stat aj 1000e apod. (v D kludne aj 10000e) Vyvoj sa nerovna poradenstvo.

Nepozrel ale pozrel som si to teraz, a proste nechapes ze svet nefungfuje tak jak si si to vysnival. Menit komment na prvom liste proste NEJDE, ptz pozadujes aby to nejakym zazracnym sposobom potom vedelo k comu to patri, ked listu zmenis nazov. (tak som to pochopil). Ked listu zmenis nazov, tak ani svate makro z vatikanu nemoze vediet k comu ten komment povodne patril.

Los aj ja som pisal o tom samom, ze budes editovat kommenty v makrach kazdeho listu.

Prepísať koment na prvom liste a preniesť do príslušného hárka sa dá a Siki mu na to aj napísal makro, ktoré ale musí spúšťať samostatne, nie zakomponovane do pôvodného makra. Napísal som mu podmienky, ktoré musí dodržať a šlapalo by mu to...
Ale ON je expert na absurdity, pričom mu nikdy nič nevyhovuje, a všetky pravidlá, na ktoré ho aj x-krát upozorníš, ignoruje. Urobí si "modifikácie", ktorým vôbec nerozumie a chce aby mu to fungovalo. A vrchol drzosti je znevažovanie tvojich vedomostí, ochoty a času, ktorý si mu venoval...

Lamiak a teraz pre teba:
musíš sa obrátiť na niekoho, kto nespoznal Tvoje správanie prostredníctvom tohto fóra, od začiatku kontroluj svoje správanie k nemu a rešpektuj ho. Potom možno nájdeš niekoho, kto ti pomôže...

Neviem co vobec robis, ani preco kvoli tomu znasilnujes excel, ale take veci sa riesia skor aplikaciou ktora sa naprogramuje na mieru apod. Alebo vo Worde tam mas nazvy kapitol a automaticke vytvaranie obsahu, moznost interaktivne skakat na polozky z obsahu. apod. Nechapem preco nepouzivas Word na text.

ani si si pravdepodobne nepozrel moj posledny alebo predposledny post

aha, už jsou zase všichni špatní a nerozumí tomu, že ty máš každou půlhodinu jiný nekonečný dotaz.
víš co? běž do ...

správná kategorie pro tento dotaz je "připomínky". ano, vím že to nechápeš, vše při starém.

Tak si to opravte, takto sa ksefty nerobia

s tebou by dělal kšefty leda pacient z bohnic.

Ked nieco nechapes mozes nam napisat cez webchat alebo cez email, nemusis kvoli tomu zakladat vlakno.
Priprava specifickeho makra sa urcite nerobi pausalizovane, takze podla poziadavky by som to dal najprv odhadnut niekom kto sa makram rozumie (ja velmi nie) a podla jeho odhadu by som urcil cenu.
Kam a komu platit sa dozvies, ked uz nieco budeme riesit, vacsinou to riesime vystavenim faktury na konkretnu osobu.
Obavam sa vsak, ze cena vdaka neskorsim konzultaciam by bola pre teba privysoka, pretoze podla tvojich nekonecnych dodatkov by sa vysledne makro muselo stale upravovat a ked je nieco v IT biznise drahe tak su to prave konzultacie.