Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cennik platenej pomoci fora

Chcem si kupit od vas sluzby pre napisanie toho excel makra, ale podla cenniku som to nepochopil.
http://pc.poradna.net/q/view/1166997-chcete-vyries it-svoj-problem-rychlo-a-profesionalne
cennikIT.pdf
Najprv si musim kupit povinne mesacne clenstvo za 20 a potom podla toho, kolko bude trvat kodenie toho makra 10/hod ?
Nebolo tam pisane ako sa da platit a kam/komu. Tak si to opravte, takto sa ksefty nerobia
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Ked nieco nechapes mozes nam napisat cez webchat alebo cez email, nemusis kvoli tomu zakladat vlakno.
Priprava specifickeho makra sa urcite nerobi pausalizovane, takze podla poziadavky by som to dal najprv odhadnut niekom kto sa makram rozumie (ja velmi nie) a podla jeho odhadu by som urcil cenu.
Kam a komu platit sa dozvies, ked uz nieco budeme riesit, vacsinou to riesime vystavenim faktury na konkretnu osobu.
Obavam sa vsak, ze cena vdaka neskorsim konzultaciam by bola pre teba privysoka, pretoze podla tvojich nekonecnych dodatkov by sa vysledne makro muselo stale upravovat a ked je nieco v IT biznise drahe tak su to prave konzultacie.