Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 faled to start

Zdravím, po tom co jsem hodil ntb (Hp probook 4540s) do tovarniho nastaveni pomoci F11 mi nejde spustit a hlasi mi to "failed to start". Kdyz chci spustit nouzovy rezim tak to vyhodi okno at dokoncim instalaci windowsu.
Da se s tim neco delat nebo si proste musim sehnat inst. Cd win7 ??
Ajtak pres ktereho jsme ntb objednavali tam windows rovnou hodil a nic nam k tomu nedal.

Dekuji za odpoved

Laický pohled (taky dnes provádím tovární reset):
"Ajťák Windows rovnou hodil" se podle mě nějak neslučuje s restartem do továrního nastavení. Protože tovární nastavení je nastavení výrobce, to se neinstaluje v prodejnách nebo někde jinde :-|

Když už tam systém nějakým způsobem byl, asi byla možnost vytvořit média pro obnovu. To se hodí právě v případech, kdy něco selže (třeba celý HDD) a nelze využít obnovu z disku.

Nevím. Znovu jsi to asi zkoušel a nejde to, případně se do toho menu vůbec nedostaneš. Nic moc mě nenapadá. Pokud jsi to myslel tak, že ti ten počítač "ajťák" normálně prodal, pak se zkusit obrátit na podporu výrobce. Třeba ti recovery médium za menší poplatek zašle.