Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze poklepem otevřít zástupce -Složky- na Ploše

Dobrý den, prosím o radu:

patrně jsem "něco" změnil v Typech souborů a teď mi nejdou poklepem otevírat zástupci složek na ploše. Když dám pravým -Otevřít- tak to funguje, ale poklepem ne. Programy jdou otevírat bez problémů. Může mi někdo, prosím, poradit, co jsem zdrbal?
Děkuji, Zdeněk

Tento problém se týká jen zástupců složek na ploše, v Dokumentech, Commandru a... tam to funguje normálně, nejdou otevírat poklepem jen složky vytažené na plochu, při poklepu naskočí "Vyhledávání" ale pokud jej odklepnu, tak se ta správná složka otevře, tak nevím.
Ten doporučený soubor jsem aplikoval a stale to stejné, díky.

Já mám něco podobného.

Na PC sice ty zástupce dvojklikem spouštět mohu, ale když se k němu připojím z PDA přes Terminál services, musím na obrazovce PDA taky ty zástupce PC-programů spouštět přes menu "Otevřít", neboť dvojklik nefunguje.

To je myslím něco jiného. Je to podle mě způsobeno neodhadnutelně různou prodlevou, s jakou se obě "kliknutí" přenesou z terminálového klienta WM do PC. Když rychle zaklikám (nebo spíš zaťukám) víc než dvakrát, většinou se aspoň jeden dvojklik chytne. Nebo pomůže změnit citlivost na dvojklik v PC.

to by mohlo být v registrech, ale v "Typech souborů" nevim, že by bylo
možné tohle nastavit.
Pokud někdo něco nevymslí, hledal bych to někde tady:
start - spustit - napsat regedit - enter: A rozklikat větev vlevo na:
HKEY_CLASSES_ROOT\Folder\shell\open\command a mělo by tam bejt něco jako :
%SystemRoot%\Explorer.exe /e,/idlist,%I,%L - jinak tam nic neměn

// aha beru zpět. Zástupci: pak to co poslal Jan Fiala. A v tom případě je to možné i "zprznit" v typech souborů, čemuž jsem se prvně divil.

Ano, je to problém jen zástupců složek na ploše. Poklepem na ikonu naskočí okno hledání, kde je předpřipravena v dialogovém okně ta složka kterou jsem chtěl otevřít a odklepnutím Hledání se složka otevře. Otevírání programů funguje normálně. Díky

Už jsem to vyřešil, na radu kolegy, skutečně jsem v Typech souborů změnil způsob otevírání a stačilo tedy v položce Složka souborů - dát Nový, a ve Windows kliknout na ikonu Explorer
a už to funguje. To jen tak pro podobně postižené. Díky všem za ochotu.
:)):-)