Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nosit brašnu?

Koupil jsem si k notebooku brašnu. Až dosud jsem ho nosil v batohu. Normálně se to nosí s popruhem na přilehlém nebo protilehlém rameni? Obě možnosti mi teda přijdou nepohodlný uplně stejne :-| a ruce se mi to furt tahat nechce ]:(

Nedávno jsem v Globusu viděl takovou aktovku, velikosti toho noťase - dala by se určitě narvat spolu s ním do té krosny. Pak přijdeš na louku. Někteří kamarádi se vrhnou na potravu, jiní na děvčata. Ty vyjmeš notebook, vyjmeš tu záhadnou aktovku z Globusu za pouhých Kč 10 000,- (plus mínus, přesnou cenu si nepamatuju). Rozložíš jí na slunci. Wow! Sluneční panel, schopný pohánět celý den tvůj oblíbený počítač a ještě ve volných chvílích dobít mobil!