Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se zapne ale "nic" se nedeje

Pri hrani se vypl monitor...pak se musel "natvrdo" vypnout PC..
Po zapnuti se zdalo vse OK...i teploty se zkouseli...jenze z niceho nic se vypl(ne pri mereni)...po zapnuti najede(zabzuci) a ani monitor nic neukaze...a nejde vypnout jinak nez vypinacem u zdroje...

Co s tim?S PC mam trochu zkusenosti ale tohle vypada na vazny HW problem kdyz nejde vypnout jinak nez vypinacem u zdroje...a PC nejde vubec vypnout jen se toci vetraky...

Tak to jsem blazen...ted se PC v pohode zapne a nic...jede...
Takze to spis bude asi vadny zdroj nebo?Kdyby ta deska byla tak..."vadna" delalo by to co to delalo predtim nebo se muze nejak "vzpamatovat"?
Z Elektroniky vim ze neni 12345...je bude 0 nebo 1...bud to jde a nebo nejde...a "jedina" soucastka u PC ktera je tak nejak na pul je snad ten zdroj ne?