Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový počítač na denní používání do 17 000

Dobrý den, chtěl bych se zeptat a poradit od vás jaký počítač by bylo nejlepší si pořídit, jestli je výhodnější si sestavit nebo koupit rovnou sestavenej počítač, když chci do toho dát max. 17 000.
1) Aby byl tichý.
2) Vydržel každodenní používání.
3) Aby utáhl Dotu2, CS GO a podobné hry na nejvyšší detaily, jestli to jde za tak nízkou cenu.
4) Bylo by nejlepší, kdyby byl herní, ale nevím jestli vůbec takhle levný nějaký je.
5) Poradit jestli si mám raději ještě počkat a sehnat více peněz.
6) Poradit od kolika tisíc se dá sehnat výkonný herní počítač.
Moc děkuju za rady a odpovědi :)

Určitě v každém případě je mnohonásobně výhodnější si počítač sestavit, protože ty už sestavené "šunty" jsou velice nevýhodné v poměru cena/výkon a často mívají OEM grafiku. Jestli nevíš, co je to tzv. OEM grafika, tak věř, že je to blbý. Sestavené počítače na našem trhu např. Hall 3000 apod. jsou to už zastaralé a furt drahé hračky. Když půjdeš do skládání, myslím si, že určitě neprohloupíš a tohle by ti tu snad měl každý potvrdit.

1) Pokud chceš, aby byl tichý, tak čti pozorně recenze vybraného hardwaru, kterého použiješ. Bacha na zdroje. Tady na fóru je o tom dost slušně dlouhé, vytvořené téma. http://pc.poradna.net/q/view/1343622-zdroje-ktere- se-daji-koupit-bez-nasledneho-place

2) To by snad neměl být problém.
3) Myslím, že za tu cenu bez problému.
4) To že je někde nálepka HERNÍ, vždy neznamená, že je to HERNÍ a naopak.
5) Záleží, co hraješ. Na výše zmiňované to stačí. Jestli počkat nebo hned koupit, musíš se rozhodnout sám. Jestli si zpříjemníš tyto prázdniny a nebo až ty další. :)
6) Když jsem kupoval já počítač před 3 lety, stálo mě to 33 000 Kč a to jsem to myslel s hrami vážně. Dnes je ten počítač na úrovni asi dnešních počítačů (resp. komponentů dohromady), začínajících na právě 18 000 Kč - 20 000 Kč a stačí mi to i dnes. GTA V na High, 60 fps, full HD, BF4 Ultra, full HD, 40-50 fps (odhadem). Mně to stačí.