Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baterka na základní desce?

Zdravím a prosím o radu.Koupil jsem si novou základní desku a tu starší s AGP si chci zatím uložit,ale nevím jestli na ní mám nechat baterku,nebo ji vyndat.Teď když nebude deska v provozu,tak nevím jestli jí tam můžu nechat a nebo jak dlouho ji tam můžu nechat.Ahoj a dík.

Teď jsi, MM..., netrefil hřebík na hlavičku, ale kozla. KAŽDÝ, opakuji KAŽDÝ článek, bez ohledu na to, jestli je to primární článek, či sekundární (t.j. akumulátor) potřebuje kapalný elektrolyt. Pochopitelně se často upravuje do netekoucí formy (např. ve formě gelu, nebo se použije ve formě navlahčené savé látky, třeba papíru), ale základem je vždy kapalina.