Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypínání xp

dobrý den.
mám dva dotazy
1 Při vypínání xp přes start musím tuto proceduru dělat dvakrát,
nevím proč (poprvé jako kdybych to neudělal)po druhé proběhne vše normálně-to stejné je i u restartu,také na dvakrát.Kde by mohla být chyba ?
2 Při stahování přes Win.z internetu se mi stahov.samo zastaví třeba u 5%,podruhé zase třeba u 15%.Od poskytovatele limit nemám.Pak po
chvíly se zobrazí hláška že kopírování bylo dokončeno,ale z původního souboru 90MB je ve složce jen 5MB.Při pohledu na stahovací tabulku se žádná data nehejbou (jsou zamzlá).
Nevím si rady prosím o pomoc
předem děkuji za každý názor
Změna kategorie, původně: SW hádanky (host)

Skus pc vypnut cez prikazovy riadok (myslim, ze shutdown -s, ale pozri si to radsej) a co sa tyka druheho problemu zabudni na ie a pouzivaj normalne prehliadace, co su u mna Opera alebo FF. Maju ovela prepracovanejsie downloadmazere a to co popisujes sa na nich nestane.

A prerusi to stahovanie z akeho serveru, tahas nieco z nejakych slusnych oficialnych serverov stahuj.cz apod alebo odkial? Niektore servery (ktore asi konfiguroval nejaky magor) maju nejake limity na cas spojenia alebo co a prerusuju spojenie po urcitom case aj ked nie je dotahane. Moze byt aj ze server schvalne nedovoli pouzivat download manager, tak to skus nepouzit (aj tak je to k hovnu).

Mozu u teba nastavat aj problemy s pripojenim k internetu (vysoka poruchovost alebo co ja viem co), prip. SW problem (vir alebo co) alebo problem s ovladacmi (hhlavne ak mas nejaky USB modem).
Islo to niekedy dobre? CO si odvtedy menil?

budu predpokladat ze mas IE 7 - klikni pravou mysi na ikonou IE na plose /vlastnosti
na karte obecne - historie prochazeni (desny souveti) odstranit
otevre se okno a das odstranit temporary internet files

pokud mas IE 6 postup je obdobny jen mene kroku obecne/docasne soubory odstranit

taky muzes vzit historii
netvrdim ze to zarucene zabere ale mam vyzkouseno kdyz neco v ie blbne smazat mu kesku a on se vzpamatuje