Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypínání xp

dobrý den.
mám dva dotazy
1 Při vypínání xp přes start musím tuto proceduru dělat dvakrát,
nevím proč (poprvé jako kdybych to neudělal)po druhé proběhne vše normálně-to stejné je i u restartu,také na dvakrát.Kde by mohla být chyba ?
2 Při stahování přes Win.z internetu se mi stahov.samo zastaví třeba u 5%,podruhé zase třeba u 15%.Od poskytovatele limit nemám.Pak po
chvíly se zobrazí hláška že kopírování bylo dokončeno,ale z původního souboru 90MB je ve složce jen 5MB.Při pohledu na stahovací tabulku se žádná data nehejbou (jsou zamzlá).
Nevím si rady prosím o pomoc
předem děkuji za každý názor
Změna kategorie, původně: SW hádanky (host)

budu predpokladat ze mas IE 7 - klikni pravou mysi na ikonou IE na plose /vlastnosti
na karte obecne - historie prochazeni (desny souveti) odstranit
otevre se okno a das odstranit temporary internet files

pokud mas IE 6 postup je obdobny jen mene kroku obecne/docasne soubory odstranit

taky muzes vzit historii
netvrdim ze to zarucene zabere ale mam vyzkouseno kdyz neco v ie blbne smazat mu kesku a on se vzpamatuje