Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Postup při přechodu na win 10, chci teď reinstalovat PC

Ahoj,

rád bych se vás zeptal na váš názor, vím že je to teď horké téma a tak předem říkám, že jsem se snažil googlit svou otázku a nenašel jsem odpověď.

Chci si přeinstalovat počítač (mám origo verze: win 7, win 8, win 8.1).

Má otázka zní, mám nainstalovat 7 a pak udělat update na 10, nebo mám počkat na čistou instalačku 10?

Co je podle vás lepší?

Díky za odpověď.

Kde vezmeš instalacku w10? Tu bys musel koupit, pokud vím. Kdyz máš nasintalovany w7,8 tak je to jakási aktualizace zdarma, ale pokud nebudeš mít na pc žádný systém tak to na w10 neupdatujes. Nebo mi něco uniklo?