Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem THL 5000 - výdrž baterie

Zdravím, pořídil jsem si smartphone THL 5000 s androidem 4.4.2 KitKat. Chtěl bych se optat, zda to není chyba, či vada baterie, jelikož celou dobu perfektně drží (telefon i při užívání snese 3 dny +), ale když dojde na 15%, tak to začne fungovat jako odpočet.. každou vteřinou jedno procento.. nevíte co s tím? Díky, AnD.

Jj, musím ti dát za pravdu. Taky jsem o tom někde četl zajímavý článek, ale bohužel už nevím kde. Byl to nějaký test bateríí Ni-Cd, Ni-Mh, Li-on a Li-Pol. U těch prvních dvou doporučovali úplné vybití a znovu nabití, byť Ni-Mh nemá takový paměťový efekt, ale u zbylých dvou ne, ikdyž nemají "žádný" paměťový efekt.

15 procent je ještě slušné. Ja si v patek pořídil THL 4000 a tam dokonce v referencích strašili, že po vybití na 50 procent se telefon vypne. Naštěstí se to u mě nepotvrdilo, ale byl to jediný důvod, proč jsem ho nechal poprvé takhle vybít na nízkou hodnotu. Často se uvádí, že tato značka chybně zobrazuje kapacitu baterie.