Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lumia 1520 Facebook

Zdarma,
Chtěl jsem si koupit lumii 1520 protože mi tady radili že jsou lumie nejlepší mobily ale..
Je to perfektní ani mi nevadí že tam je málo aplikaci ale už jsem ho měl v košíku skoro koupený a najednou vidím recenze..
Facebook nejhorší aplikace. Facebook nefunguje apodobne.. Jak to Teda je? Je to horší oproti androidu? docela mě to odradilo protože fb je nejčastěji aplikace kterou mám pustenou pořadí nebo spíše objasní mi to někdo?

• MS doporucuje po UPdatu restartovat telefon, mam na mysli pri startu prdrzet <POWER+VOL+> az se ti ukaze obrazovka se dvemy ozubenima kolama etc. , staci si jen precist "NOTICE" pred instalaci...

Milion kodu a končí to černou obrazovkou. Mrdat!!!!!!

• Nevim co mas presne na mysli. (u 3 tel. pri zkousce, se mi zadny obdobny problém nestal, pak tezko rict, co presne myslis)

Chlapi pěkné že jste si pomohli.. Ale já taky potřebuji poradit :D
Proč vybrat lumie a ne něco s androidu?
Jaký mobil od lumie krom 1020 je nejlepší ? A jaký naopak je nejleosi mobil s androidem do 10 000? který má nejlepší fotky,baterku a display ?

Chlapi pěkné že jste si pomohli.. Ale já taky potřebuji poradit :D
Proč vybrat lumie a ne něco s androidu?
Jaký mobil od lumie krom 1020 je nejlepší ? A jaký naopak je nejleosi mobil s androidem do 10 000? který má nejlepší fotky,baterku a display ?

Tak dík moc chlapi :) prostě má ta aplikace na srtore 2 hvězdičky a když už dáte za mobil tolik peněz nechcete moc chyb.. Takže jede bez problémů jo? Chtěl jsem Lg G3 ale baterie,sekání systému mě odradilo...minulý rok sem koupil z1 a nechci udělat stejnou chybu i tedka