Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na zaheslovanie zlozky

Hladam jednoduchy program na zaheslovanie zlozky. Nepotrebujem, aby bol obsah kryptovany. Prestavujem si to tak, ze po dvoj-kliknuti na zlozku vyskoci okno na zadanie hesla a po zavreti sa zlozka znova zahesluje. Ide mi len o tom, aby odradil zvedavcov. Dakujem

Win XP Home SP2 (NTFS; admin)

Hladal som, ale nenasiel som program podla mojich prestav. Napr. mam na D disku zlozky Movies, Music, Photo, Games, z toho chcem zaheslovat zlozky Photos a Music. Ide mi hlavne o to otvorenie zaheslovanej zlozky bolo jednoduche, napr. formou promtu na zadianie hesla.

Pokud jsou administrátoři všichni, kdo se dostanou k PC, není co dodat.
V tom případě bych rezignoval a zabezpečení neřešil.
Aneb: mám nezabezpečený počítač, na kterám si všichni mohou dělat, co uznají za vhodné.
Chci tomu zabránit, ale nic pro to nehodlám dělat. Heeeeeeeeeeeeelp!!!!!!!!!