Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stolní PC - prosba

Tak nakonec mě 99% lidí přesvědčilo že Stolní PC mi vydrží o moc déle než Notebook a stroj na 2 roky nechci to si raději připlatím, ale max. s monitorem do 15.000kč.

Omlouvám se že tu píšu tolik dotazů, ale jsem bezradný.

Chtěl bych vědět co si myslíte o tomhle: http://www.czc.cz/asus-m11bb-cz001d-cerna/167118/p rodukt
Nechce se mi věřit že je tak dobrý za tu cenu (8GB RAM, rychlý procesor)

Další kandidát: http://www.czc.cz/hal3000-prowork-i3-4160-4gb-1tb- intelhd-bezos/171419/produkt

Nebo je lepší si něco poskládat ? V tomto případě bych někoho poprosil o nějaké možnosti.
- Bez Optické mechaniky a Operačního systému.

PC by byl na Internet, Pracování(slabší programy), Hry, Filmy

Další věc je že potřebuji aby se PC mohl připojit k Wifi

Děkuji za radu

Omlouvám se že tu píšu tolik dotazů

Kecáte! To přeci není normální: [1] (označeno jako vyřešené), [2] a mezi tím nějaké ty "bůůůčky"... Dokonce i na nesmyslnou představu jste dostal odpověď od M-Pola.

ale jsem bezradný

A proto neslušně nesmyslný počet vláken kvůli jedné sestavě. Navíc rady ignorujete, takže bude nejspíše za chvíli zelená fajfka a další vlákno s nějakými šunty a la HAL3000 kde: "...paměti paměťují...", atd.

1. Já rady neignoruji, ale pracuji a nejsem na počítači celý den. Tohle mi nezazlívejte.
2. HAL3000 nevybírám kvůli toho, že stojí jako "kráva" z důvodu, že je to známá značka.

Snažím se poskládat ale něco cena/výkon a hledám, zda-li si připlatím např. 1.000kč jestli najdu něco o moc lepšího, nebo se mi to nevyplatí investovat.

A prosím, kdo chce komentovat přidej 4.000kč a budeš mít kvalitnější.
To chápu že za 17.000 jsou úplně jiné sestavy, ale já se opravdu potřebuji vlézt do cca 15 tísíc.

Je to za 14 a bez monitoru ,stará GPU a setavy kde nejsou schopný popsat přesně komponenty jako je zdroj, MB spadaj do kategorie odpad,to si můžeš zařadit k těm dvěma zmíněným Hal,LYNX jinak na HW je většinou záruka u všeho 3 roky to není žádná výhoda od nich....(ty tři navíc určitě nebudou na kompotenty už vidím jak ti třeba odpálenou grafiku vymění ze svého zadara.:-))

Tak jasný jenže ta R7 je o 400 levnější než ta GTX,ohledně MB to kancl je (jenže to je i u toho Intelu i když ten tolik nežere) procesor to podporuje a záruku na to má 3 roky kdyby něco.(navíc je to stejně přes jeho limit a ubrat už nevím na čem,jak píšeš nahoře ať si to nakliká do košíku z Alfy na CZC tam bude cena úplně jiná i u toho Intelu)