Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pády interntu

Začalo to asi před 4-5 dny, napřed velká odezva, ok, řikám si, asi něco opravujou, po 2 dnech začal internet padat, vypadne klidně třeba 5x za 30mnut když se tak stane tak je na panelu na internetu červenej křížek, a nevidí to router, zkoušel sem vypojit i zapojit router, projet to antivirem a antispywarem, dotlačit káble - nic, zatím to vždycky večer jede v pohodě, zatím sou problémy jen přes de, takže problém u mě by být neměl, zkoušel sem pingovat na DNS IP -
Microsoft Windows [Verze 6.1.7601]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. Všechna práva vyhrazena.

C:\Users\/>ping 192.168.0.254

Příkaz PING na 192.168.0.254 - 32 bajtů dat:
Odpověď od 192.168.0.254: bajty=32 čas=3ms TTL=255
Obecná chyba

Statistika ping pro 192.168.0.254:
Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 1, Ztracené = 3 (ztráta 75%),
Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:
Minimum = 3ms, Maximum = 3ms, Průměr = 3ms

C:\Users\/>Microsoft Windows [Verze 6.1.7601]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. Všechna práva vyhrazena.

A druhý ping při druhým výpadku
C:\Users\/>ping 192.168.0.254

Příkaz PING na 192.168.0.254 - 32 bajtů dat:
Odpověď od 192.168.0.254: bajty=32 čas=3ms TTL=255
Obecná chyba

Statistika ping pro 192.168.0.254:
Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 1, Ztracené = 3 (ztráta 75%),
Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:
Minimum = 3ms, Maximum = 3ms, Průměr = 3ms

C:\Users\/>

Když sem chtěl pingnut na DNS (255.255.255.0), tak to hlásilo - PING: Odeslání se nezdařilo. Geeral failure.

Nevíte co s tím? Díky.

IP DNS tam žádnou nemáš. Jen něco, co velmi připomíná masku sítě.

Server DNS IPV4 je 192.168.0.254

Kdyby byl problém u mě, tak to pdá i večer/ přes noc? ale to jede ok.

Teď to padlo zase, a když dám vyhledat problémy nebo o, tak to většinou píše ''Síťový kabel není správně zapojen nebo může být poškožen''.

Něco podobného jsem nedávno řešil. Na chvilku mne vypadl internet a za 3 - 5 minut zase šel. Protože se to opakovalo častěji, volal jsem na Zákaznické centrum, jestli s tím něco neudělají, změním providera.
Technik na O2 poslal dalšího technika na ústřednu a "můj" port vyčistil nebo nevím co s tím udělal, ale vše šlape jak hodinky.
Možná je to podobný problém.

Tohle ti fakt funguje? Jak se ti to podařilo zapsat?

Ne, jen sem místo uživ. jména dal lomítko, nemusí celej internet vědět, jak se jmenuje můj win.

Technik na O2 poslal dalšího technika na ústřednu a "můj" port vyčistil nebo nevím co s tím udělal, ale vše šlape jak hodinky.

Včera sem čistil PC 4 hodiny, abych se ujistil že je čístej - nic nenalezeno, virem to není, udělal sem i obnovu systému před 7 dny, zdá se, že to pomohlo (musim zaklepat), ale dnes zase po spuštění to párkrát vypadlo, ale snad už to bude ok, tento týden nám májí měnit router, takže uvidim jestli to něco udělá.

BTW. Odinstaloval sem hamachi, a vždycky, když zmizí připojení, tak se před tím, než se nahodí, ukáže ''veřejná síť (a taková ta lavička), dám vyhledat problémy, a napíše se že síťový kabel není správně zapojen nebo může být poškozen (ž jsem psal), + navíc že sít hamachí je zakázana (zakazoval jsem já), ale napřed jsem to pochopitelně odinstaloval, hledal sem to přes start, jestli je to opravdu pryč - je, nenašel jsem, ale stále se to objevuje jako bych to měl pořád nainstalovaný, což mně přijde divný.