Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika nepracuje tak jak má?

Zdravíčko,

(Téma zakládám po třetí, protože se furt nemůžu dopátrat odpovědi)

Takže mám problém s touto PC sestavou (o8suahc). Zatím se mi podařilo s pohodlnými FPS rozjet jenom Counter strike GO. Jinak c se týče GTA V, ARMA III a nově i Total war Attilla tak tam mám problém.

Zaměřil jsem se dnes na Total war Attila a zkoušel jsem různá grafická nastavení. Tak aby ta hra byla hratelná i na nejtěžších scénách na 60fps jsem musel dát všechno nastavení grafiky na nejnižší.

Arma III tam to samé. Jestli chci mít pohodlnou hru na 60 fps musím si totálně snížit viditelnost a grafiku na low.

PC bylo i v servisu ovladače jsou ok. Včera jsem stáhnul Windows 10 a i příslušný ovladač od AMD a situace se nezměnila.

Opravte mě jestli si mýlím, ale pokud by to bylo slabou grafickou kartou, tak bych neměl max. teplotu okolo 60 stupňů, tudíž grafická karta to zvládá. PC jsem si nechal sestavit podle návrhu od M-POLA. Mám trochu podezření na zdroj. U této grafické karty co tam mám je napsáno doporučený zdroj 750 w a když jsem se zkoušel hrabat ve funkci Overdrive v AMD catalyst a zvýšil jsem výkon grafické karty tak mi zčernala obrazovka a musel jsem PC restartovat.

Já už nevidím jedinou možnost, než že prostě ta sestava je špatná. Hodně lidí kritizují Xeony a grafiky od AMD a já už toho dojmu nabývám. Ještě jedině, že by to nestíhala prodlužovačka fakt nevím

No Xeonem to nebude, R9 390 taky ne. Zdroj je kvalitní, ale já bych dal ten samej akorát 650W. Ale i tak to musí ustát.
Takže zbývají ovladače, nebo nějakej ten virus. Takže nejdřív kontrola MBAM, a potom ovladače, v pořadí čipová sada, lan, zvuk, grafika.

Hodně lidí kritizují Xeony a grafiky od AMD

No to budou asi ty radilové z "lživě" a nebo lidi kteří o tom vědí kulový.
Navíc Xeon + s AMD kartu přímo tvoji sestavu má x lidí a žádný negativní ohlasy se tady zatím neobjevili.
Jinak ta sestava má max. spotřebu do 450W takže Season G 550W je dostačující i s rezervou.

Snaži jsem se tedy nainstalovat ovladače a ejhle! Dva ovladače mi nejdou nainstalovat.

U On-Board VGA Drivers mi to píše: Tento počítač nesplňuje minimální nároky na instalaci softwaru

A u toshiba_n31e1c68bb647 nějakej kod a chyba...

Tak co teď?