Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po vyčištění pc a zapojení kabelů se ozvala rána a už na nic nereaguje.

Ahoj, poprvé jsem si řekl že si vyčistím počítač zevnitř, udělal jsem to všechno v pořádku, a pak jsem si byl nejistý s kabely, tak jsem to nějak strčil do konektu kam to pasovalo a zašrouboval jsem skříň a zapojim do zdroje kabel zapnul jsem ho a hned to udělalo ránu že se mi udělalaozvěna v uších, nic jsem necítil spáleného a když jsem otevřel skříň, tak žádný viditelný škody na tom nejsou.

Těžko hádat. Osobně myslím, že odešel jen zdroj. Starší Fortrony bývaly celkem kvalitní. Jenže jestli jen zdroj, to ti nikdo nezaručí. Při nejhorší situaci, když by zdroj pustil vyšší napětí do větví, by mohlo odejít úplně všechno, ale jestli tě to uklidní, tak jsem se s tím za posledních 10 let nesetkal. Moc jsem ti nepomohl, ale zkus jiný zdroj a někoho zkušenějšího, který ti poradí co kam zapojit. Kdybys sem dal foto jak to máš zapojené, bude to lehčí.