Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mozilla firefox a Internet Explorer

Stáhnul jsem si Mozilla firefox 2.0.0.3. První dotaz je, jestli toto je poslední verze programu a také, jestli na tento program existují nějaké záplaty, které souvisejí s bezpečím a jak bych měl zajistit aby se stahovaly sami? Pak bych se ještě rád zeptal, jestli kvůli bezpečí např. proti spywaru musím odinstalovat IE nebo stačí nenavštěvovat internetové stránky tímto programem?(IE)

Je to v tuto chvili posledni verze.
Protoze je to posledni verze (ktera vysla pred par dny), zaplaty zatim nejsou.
Firefox si dostupnost aktualizaci kontroluje a pokud bude aktualizace k dispozici, nabidne ti ji ke stazeni.
IE muzes na pocitaci nechat (stejne nemas, jak jej odinstalovat).

Jenom se chci ujistit, že je např. proti virům, červům, trojákům, ... jedno jestli používám IE6 nebo FF2 a jestli firewal chrání jak IE6 tak FF2. Píšu to kvůli tomu, že jsem někde četl, že fireval z XP SP2 chrání jenom součásti systému. A FF je nainstalovaná zvlášť.

:>: Windows Firewall te chrani pred pristupem zvenku.
Takze ano, chrani te pred utoky viru, trojanu, cervu, ktere by se ti chtely dostat zvenku bez tveho vedomi do systemu. Nema nic spolecneho s programem, ktery si nainstalujes nebo spoustis.
:>: Windows firewall te nechrani pred tim, ze na nejake strance kliknes na odkaz a spustis si vir nebo spyware ve svem pocitaci.
:>: Windows firewall te nechrani pred tim, ze tvuj prohlizec je deravy a pri prohlizeni nejake stranky nejaky vir nebo spyware tu diru vyuzije a nainsaluje se bez tveho vedomi do systému.