Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak udělat z externího hdd interní

Dobrý den,

Mám externí hdd WD 500GB ale konektor na usb je poškozen(nenačtou se data) ale jsou tam další dva konektory tak mě napadlo jestli by hdd nešel využít jako pevný s nějakou redukcí. Děkuji za odpověď

Samozřejmě že jde. Normálně ho vyndáš z krabičky, odpojíš tu destičku a připojíš ho do počítače přes SATA nebo IDE. V tom nevidím žádný problém. Ty disky v těch krabičkách jsou normální harddisky stejné jako v PC.
Anebo se dá koupit káblík - redukce z SATA i IDE na USB2 nebo USB3.