Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem alcohol, deamon tools -> automaticke pridani image na zastupce?

zdravim osazenstvo,
nesu naky hry k zname, ta ma malou dceru ani jeden neumi nic na pocitaci (zapnout PC, klik na hru, vypnout PC ) tak me zajima jestli alcohol, ale opravdu bych byl radeji za deamon tools, jestli maji neco jako spusteni s parametrem u zastupcu...vysvetlim

rad bych mel zastupce hry na plose ktery pri poklepu:
1) pripoji dany image hry
2) spusti hru

protoze vysvetlovat jim mounting image atd je zatim nad jejich PC znalosti :/

jestli neco takovyho tyhle softwary zvladnou, popr jestli to jde nejak jinak..(treba pres jejich API doporgramoval bych si to...)
diky vsem kdo vi i vsem ostatni za cetbu ;-)

jj taky me napadlo vice disku, ale preci naka hra vyhodi hlasku: v mechanice D: neni disk vloze jej. i kdyz mam hru v mechanice E, treba u baldurs gate jsem to resil v options.ini byla cesta k mechanikam ale co jiny hry? bude to vase reseni fungovat ?

Namám Alcohol tady u sebe, ale pokud dobře tuším, umí až 36 mechanik. Ke každé mechanice připojíš jedinečnou cestu k danému image souboru a Alcohol si tu cestu ukládá, takže pak už jen používáš zástupce na ploše. Funguje to. Dlouho jsem to provozoval, když byly ratolesti malé, aby mi pořád nehrkaly s mechanikama a neničily CD, protože jejich oblíbená činnost byla pokládat je na stůl bez obalu datovou stranou...