Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem alcohol, deamon tools -> automaticke pridani image na zastupce?

zdravim osazenstvo,
nesu naky hry k zname, ta ma malou dceru ani jeden neumi nic na pocitaci (zapnout PC, klik na hru, vypnout PC ) tak me zajima jestli alcohol, ale opravdu bych byl radeji za deamon tools, jestli maji neco jako spusteni s parametrem u zastupcu...vysvetlim

rad bych mel zastupce hry na plose ktery pri poklepu:
1) pripoji dany image hry
2) spusti hru

protoze vysvetlovat jim mounting image atd je zatim nad jejich PC znalosti :/

jestli neco takovyho tyhle softwary zvladnou, popr jestli to jde nejak jinak..(treba pres jejich API doporgramoval bych si to...)
diky vsem kdo vi i vsem ostatni za cetbu ;-)

jj taky me napadlo vice disku, ale preci naka hra vyhodi hlasku: v mechanice D: neni disk vloze jej. i kdyz mam hru v mechanice E, treba u baldurs gate jsem to resil v options.ini byla cesta k mechanikam ale co jiny hry? bude to vase reseni fungovat ?

Namám Alcohol tady u sebe, ale pokud dobře tuším, umí až 36 mechanik. Ke každé mechanice připojíš jedinečnou cestu k danému image souboru a Alcohol si tu cestu ukládá, takže pak už jen používáš zástupce na ploše. Funguje to. Dlouho jsem to provozoval, když byly ratolesti malé, aby mi pořád nehrkaly s mechanikama a neničily CD, protože jejich oblíbená činnost byla pokládat je na stůl bez obalu datovou stranou...

Program se zvláštním názvem dokáže emulovat až 31 virtuálních CD a DVD mechanik současně. Takto emulovaná média, která jsou ve skutečnosti uložena na pevném disku, jsou podstatně rychlejší (výrobci uvádí rychlost 200x).

Největší využití je ovšem otevření image souborů, které se jinak jen těžko zpřístupní (přípony CUE, IMG, BIN apod.). Můžete tak nechat originální CD v bezpečí ve skříni, protože si všechny můžete uložit na disk. Další výhodou je možnost zároveň používat více CD mechanik a nemusíte stále vyměňovat média.

I když je podobných programů více, Alcohol je jedním z nejstarších a nejkvalitnějších a to nejen rozsáhlou podporou formátů, ale také bezproblémovou funkčností. Pro vypalování program podporuje CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, DVD+RW.